Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
OXVA Xlim GO Lite - Light Purple
- jednoduché ovládání bez tlačítek
- chytrá regulace výkonu
- leak-proof konstrukce
- lehké a kompaktní tělo vhodné na každodenní používání
Zařízení je zaměřené hlavně na uživatele, kteří chtějí jednoduchý a cenově dostupný POD systém s dobrým podáním chuti a dlouhou výdrží baterie.
| Kategorie: | OXVA Xlim GO Lite |
|---|---|
| EAN: | 6941770084408 |
| Kapacita baterie: | 1000 mAh |
| Výkon: | 5 - 30 W |
| Nabijení: | USB-C 5V / 1A |
| Typ potahu: | automatický potah (Auto Draw) |
| Regulace airflow: | ano |
| Objem cartridge: | 2 ml / 3 ml dle verze |
| Kompatibilita: | všechny OXVA XLIM cartridge (V2, V3, EZ) |
| Odpor: | 0,3–3,0 Ω |
| Technologie: | Unitech 2.0 |
| Indikace baterie: | RGB LED podsvícení |
| Styl vapování: | MTL / RDL |
| Rozměr: | cca 113,6 × 25,7 × 15,6 mm |
| Hmotnost: | cca 41,5 g |



